Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Psí sporty Žabka‚ z.s. Břasy

Agility k Tobě

Agility k Tobě

Chcete se věnovat se svým psem agility, ale nemáte možnost pravidelně dojíždět na cvičák? Pak právě pro Vás jsme připravili nový tréninkový program – Agility k Tobě. 

O co jde?

Jde o trénink agility pro ty, kteří nemají možnost pravidelně dojíždět na cvičák.

Překážky i s trenérem dojedou zkrátka za Vámi.

Na Vás bude jen zajistit nějaký rovný zatravněný plac, kde může trénink probíhat.

Trénink je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší agiliťáky, kteří chtějí potrénovat. Předem si můžete určit, co potřebujete trénovat, čemu se chcete v tréninku věnovat, s čím máte problémy.

Dovézt umíme skočky, tunely, slalom. Jen se zonovkama je to na převážení horší, na ty musíte na cvičák.

Cena jedné lekce je 150 Kč /tým (tým = 1 pes + 1 psovod). V případě druhého a více psů jednoho psovoda je cena za lekci 100 Kč.

V jedné lekci můžou být až tři týmy, takže pokud máte v okolí další nadšence o tento sport, můžete se spojit a ušetřit tak na dopravě. Jedna lekce bude dlouhá cca 60 minut, v případě více zájemců můžeme lekci prodloužit, nebo udělat třeba dvě lekce za sebou.

Doprava: 10 Kč/ kilometr.

Auta bohužel ještě nejezdí na vzduch a tak nás taky něco cesta za Vámi stojí. Účtovat budeme cestu od nás (z Břas) za Vámi a zpět – 10 Kč/km.. Pokud bude více zájemců o trénink, doprava se rozpočítá mezi ně.

Praktický příklad:

Jste tři kamarádi, kteří chtějí agility vyzkoušet. Najdete vhodné místo pro trénink a objednáte si ho. Pojedeme za Vámi 10 km. Každý tým zaplatí 150 Kč za trénink + dopravu. Doprava 10 km tam, 10 km zpět, celkem 20 km. 20 x 10 = 200 Kč za dopravu. Mezi týmy se tedy ještě rozpočte částka 200 Kč. Celkem za trénink zaplatíte 216 Kč (150 Kč trénink + 66 Kč doprava). Čím víc Vás bude, tím to pro Vás bude levnější.  

Tréninky tímto způsobem jsou variabilní, pokud máte jakékoliv dotazy či přání, neváhejte nás kontaktovat.

Objednávky na trénink či jakékoliv dotazy zasílejte mailem na kristy.behounkova@gmail.com

Před tím, než bude u Vás trénink probíhat ještě spolu probereme podrobnosti – zda je Vámi zvolené místo vhodné atd.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

 

TOPlist